Post Image

Khimki Barcelona İddaa Tahmini 06 Aralık 2019

Khimki Barcelona İddaa Tahmini

Turkish Airlines Euroleague mücadelesinde Cuma akşam Khimki ve Barcelona kozlarını paylaşacak. Karşılaşma saat 20:00’da başlayacak.

Kendi evinde yapmış olduğu dört karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan Khimki play-off’un iddaalı takımlarından biri olduğunu herkese gösterdi. Bu maçlarda rakip potalara ortalama 92 sayı attılar. Özellikle iç sahada hücum odaklı bir oyun anlayışları var. Bu maçın analizi siz değerli iddaaplus.com takipçileri için özel olarak hazırlanmıştır. Euroleague karşılaşmalarının son üçünde 180, 173 ve 165 sayılık yüksek skorlu maçlara imza attılar.

Yine rakibi gibi Euroleague’nin en iddaalı takımlarından birisi olan Barcelona ise deplasmanda oynadıkları altı karşılaşmanın 4’ünden galibiyetle dönmeyi başardı. Barcelona maçlarda yükselen tempoya rahatlıkla uyum sağlıyor. Son üç karşılaşmada 180, 173 ve 165 sayılık maçlarda bizlere bol skorlu maçlar izlettiler. Bu karşılaşmada da Mirotiç liderliğindeki yıldızlarıyla skora katkıda bulunacaktır.

Bir yanda Shaved ve Timma’lı Khimki, rakip ise Mirotic ve Higgins’lı Barcelona. Euroleague’nin en formda, en skorer isimleri karşı karşıya gelecek ve tempoyu forse ederek yüksek skora katkı sağlayacaklardır. Her iki takımda hücum odaklı oyunları ile 170 sayı baremini aşacaklardır.

Khimki Barcelona Maç Tahmini

169.5 Üstü Sayı Olur, (İddaa Oranı : 1.55)

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

İçeriklerimiz Koruma Altında

DMCA.com Protection Status

İçeriklerimizi kaynak belirtmeksizin kullananlar hakkında yasal haklarımızı kullanacağımızı belirtmek isteriz.