Post Image

Panathinaikos Limnou İddaa Tahmini 09 Aralık 2019

Panathinaikos Limnou İddaa Tahmini

Yunanistan Basketbol Ligi 10. Hafta mücadelesinde Panathinaikos ve Limnou karşı karşıya gelecek. Müsabaka Pazartesi akşamı saat 20:00’da başlayacak.

Ev sahibi ekip Panathinaikos eski formuna kavuştu, yakaladıkları bu ivmeyle istedikleri gibi bir sezon geçiriyorlar diyebiliriz. Tabii ki bunda koç Pitino’nun yadsınamaz bir etkisi var. Haftaiçi Euroleague müsabakasında Olympiakos’u 99-93 ile yenmeyi başarmışlardı. Yunanistan Basketbol Liginde geride kalan dokuz hafta sonunda Panathinaikos’un yenilgisi yok. Dokuz karşılaşmada  maç başına rakip potalara ortalama 109 sayı atma başarısı gösterdiler.

Misafir takım Limnou ligin orta sıralarında yer alıyor. Ligde yaptıkları dokuz maçın 5 tanesinde galip geldiler. Kendi evlerinde zaman zaman iyi savunma yapıyorlar. Ancak aynı başarıyı deplasmanda bugüne kadar gösteremediler. Son deplasman maçında PAOK’tan 94 sayı yemişlerdi.

Ev sahibi Panathinaikos hücumda çabuk çoğalan etkili oyunculara sahip bir ekip. Limnou zaman zaman iyi savunma yapsa da deplasmanda Panathinaikos’a karşı koyabileceklerini düşünmüyorum. Pana kendi evinde zayıf rakibine karşı 95,5 sayı baremine rahat ulaşacaktır.

Panathinaikos Limnou Maç Tahmini

Ev Sahibi 95.5 Sayı Üstü, (İddaa Oranı : 1.45)

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

İçeriklerimiz Koruma Altında

DMCA.com Protection Status

İçeriklerimizi kaynak belirtmeksizin kullananlar hakkında yasal haklarımızı kullanacağımızı belirtmek isteriz.